inpostbg

InPost SOCCER CUP

Doskonała organizacja turnieju Biznescup Niepołomice 2014 połączona z atrakcyjną oprawą i profesjonalną otoczką sprawiła, że zostaliśmy zaangażowani do pomocy przy organizacji turnieju piłkarskiego dla firmy InPost, który został rozegrany w dniu 30 sierpnia 2014 roku pod nazwą InPost Soccer Cup. Była to czwarta edycja tego turnieju a jako BiznesCup byliśmy odpowiedzialni za jego identyfikację wizualną (zaprojektowanie logo, banerów, rollupów, teczek i innych materiałów reklamowych), przygotowanie regulaminu, harmonogramów rozgrywek oraz tablic wyników, i przede wszystkim za udokumentowanie przebiegu turnieju za pomocą kamer i aparatów.

W turnieju wzięło udział 15 drużyn a mecze rozgrywane były równolegle na dwóch boiskach trawiastych. Ponieważ turniej był imprezą jednodniową, a liczna drużyn dość spora, to uczestników podzielono na trzy grupy, z których awansowały po dwie najlepsze drużyny oraz dodatkowo dwie najlepsze spośród zespołów z miejsc trzecich w swoich grupach.

Organizacja turnieju przebiegła perfekcyjnie, mecze obfitowały w wiele ciekawych akcji oraz dużo pięknych bramek. To wszystko możecie zobaczyć na relacji, którą dla Was przygotowaliśmy.

InPost Soccercup 2014 – seria rzutów karnychZaufali nam m.in.:


Created by BIZNESCUP