zaproszenie

BiznesSFSCup Niepołomice 2016

Mamy przyjemność zaprosić Państwa firmę do udziału w turnieju –  Piłkarskie Mistrzostwa Firm pod honorowym patronatem Burmistrza MiG Niepołomice Romana Ptaka, który od V edycji będzie rozgrywany pod nazwą BiznesSFSCup Niepołomice 2016.

 

W związku z przeprowadzonymi rozmowami z kapitanami drużyn poprzednich edycji, postanowiliśmy dostosować się do Państwa oczekiwań i V edycja turnieju zostanie rozegrana w nowym jednodniowym systemie.

Turniej zostanie rozegrany w dniu 25 czerwca 2016 roku na Stadionie Sportowym w Staniątkach (naturalna nawierzchnia) lub Arenie Lekkoatletycznej w Wieliczce (sztuczna nawierzchnia) – w zależności od pogody.

 

Losowanie grup oraz spotkanie organizacyjne odbędzie się tradycyjnie na Zamku Królewskim w Niepołomicach 20 czerwca o godzinie 19.30, natomiast zakończenie będzie zorganizowane bezpośrednio na obiekcie sportowym.

 

Po zakończeniu turnieju zapraszamy wszystkich zawodników razem z osobami towarzyszącymi na zabawę taneczną na stadion do Staniątek z okazji VII Memoriału im. Tadeusza Szybińskiego.

W turnieju wezmą udział maksymalnie 24 zespoły a zgłoszenia przyjmowane są do 19 czerwca 2016.

Organizator zapewnia poczęstunek, napoje, obsługę multimedialną oraz wielkie emocje sportowe i profesjonalną organizację turnieju z pulą nagród 2.000 zł.

 

Koszt udziału w turnieju to 1600 złotych od drużyny, a w przypadku polecenia firmy która nie brała udziału w żadnej edycji, firma może otrzymać 400 złotych rabatu.

 

Istnieje możliwość wykupienia pakietu sponsorskiego turnieju w kwocie 1.000, 2.000 lub 4.000 złotych a szczegóły znajdują się w regulaminie.

 

Całość uzyskanych środków finansowych będzie przekazana na organizację turnieju: Mini Mistrzostwa Małopolski w której weźmie udział 24 zespoły w roczniku 2007-08 oraz 2009 i młodsi w dniach 27-28 czerwca.

Zapisz swoją drużynę wysyłając e-mail z danymi firmy na adres k.turecki@szkolafutbolu.pl lub dokonaj zgłoszenia wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie Szkoła Futbolu przy współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Niepołomice. Serdecznie zapraszamy.

Zobacz film z I edycji turnieju. ZOBACZ FILM. 

Zobacz film z III edycji turnieju. ZOBACZ FILM.

Pobierz regulamin turnieju BiznesSFSCup Niepołomice 2016. POBIERZ TUTAJ.

 

Wybierz turniej, do którego chcesz zapisać drużynę(wymagane):

Nazwa firmy (wymagane)

Imię i nazwisko osoby kontaktowej (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy

Dane do faktury (adres oraz numer NIP)

Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu ogólnego i regulaminu szczegółowego turnieju

 


Zaufali nam m.in.:


Created by BIZNESCUP