o-biznescup

O BiznesSFScup

BIZNESSFSCUP to prestiżowe turnieje piłkarskie dla firm. Organizujemy rozgrywki na boiskach trawiastych, na boiskach ze sztuczną nawierzchnią (Orliki) i w halach. Nasze turnieje charakteryzują się wyjątkową ekskluzywną otoczką oraz pełnym profesjonalizmem na każdym etapie gwarantującym wszystkim uczestnikom to, co w sporcie najcenniejsze – niezapomniane emocje.

Nie chcemy organizować kolejnego turnieju firmowego, my chcemy zorganizować TEN TURNIEJ!. Zawody, o których będzie się mówiło zarówno przed ich rozpoczęciem jak również wiele tygodni po ich zakończeniu. A to wszystko jest możliwe dzięki wyjątkowej otoczce jaka towarzyszy naszym turniejom piłkarskim oraz najwyższemu poziomowi organizacyjnemu.

Środki pozyskiwane z organizacji turniejów przeznaczane są na działalność Stowarzyszenia Szkoła Futbolu Staniątki, a więc każda firma, która bierze udział w organizowanych przez nas turniejach piłkarskich aktywnie wspiera rozwój i popularyzację sportu wśród najmłodszych piłkarzy.

Od tegorocznej edycji, z uwagi na fakt że chcemy żeby turnieje dla firm bardziej kojarzyły się ze Szkołą Futbolu Staniątki postanowiliśmy zmienić nazwę turnieju na BiznesSFSCup.

 

turnieje biznesSFScup

Turnieje piłkarskie BiznesSFScup to prestiżowe turnieje w których udział biorą drużyny firmowe. Turnieje rozgrywane są kilka razy do roku, a udział w nich może wziąć dowolna drużyna firmowa. Rozgrywki zaplanowane są dla maksymalnie 16 zespołów, które będą walczyć na boisku przez dwa dni. Gwarantujemy najwyższy standard organizacji rozgrywek, począwszy od odpowiedniego przygotowania boiska, poprzez zapewnienie profesjonalnych sędziów piłkarski, zapewnienie napojów oraz cateringu dla wszystkich zawodników, po opiekę medyczną. Wszystkie spotkania rejestrujemy za pomocą kilku kamer HD, w tym mikrokamer umieszczanych za bramkami, tak aby zapewnić uczestnikom turnieju jak najatrakcyjniejsze materiały video na pamiątkę.

 

branżowe mistrzostwa polski/województwa biznescup

Organizujemy rozgrywki tematyczne ograniczając się do konkretnej branży np. Mistrzostwa Polski Zakładów Mięsnych. Formuła rozgrywek mistrzowskich uzależniona jest od liczby zgłoszonych drużyn oraz zasięgu, w związku z czym może to być turniej zarówno jedno jak i dwudniowy. Na zwycięzcę czeka atrakcyjny puchar oraz wiele dodatkowych nagród. W przypadku organizacji turnieju dwudniowego, dla drużyn przyjezdnych, oferujemy atrakcyjne rabaty w hotelach zlokalizowanych blisko miejsca rozgrywania turnieju. Dzięki współpracy z mediami gwarantujemy odpowiedni rozgłos wydarzenia zapewniając skuteczną reklamę wszystkim uczestnikom turnieju.

piłkarskie turnieje firmowe

Nasze wieloletnie doświadczenie przy organizacji eventów sportowych pozwala nam zwrócić się do zainteresowanych firm z ofertą przeprowadzenia wewnątrzfirmowego turnieju piłkarskiego. Jeżeli Twoja firma ma wiele oddziałów lub zatrudnia liczbę osób pozwalającą na stworzenie min. 8 zespołów, to z przyjemnością podejmiemy się organizacji firmowego turnieju piłkarskiego. Zapewniamy niezbędny sprzęt, obsługę sędziowską i medialną, ubezpieczenie NNW dla wszystkich uczestników, pamiątkowe nagrody oraz puchary dla najlepszych. Dzięki współpracy z wieloma firmami eventowymi możemy zorganizować zarówno catering (w przypadku imprezy plenerowej – grill, a w przypadku turnieju halowego – dania obiadowe) jak również profesjonalną scenę, obsługę konferansjerską oraz DJ-a. Gwarantujemy wykonanie wysokiej jakości dokumentacji filmowej oraz fotograficznej oraz oferujemy stworzenie dedykowanej strony internetowej pod odrębną domeną oraz obsługę profili na portalach społecznościowych.

uwagi ogólne

Każdy turniej poprzedzony jest uroczystą ceremonią losowania grup, która zawsze odbywa się w lokalach o wysokim standardzie gwarantujących wyjątkową atmosferę tego wydarzenia, połączoną ze spotkaniem organizacyjnym i bankietem dla przedstawicieli wszystkich zespołów zgłoszonych do danego turnieju. W trakcie turnieju zapewniamy napoje oraz catering dla zawodników, a w przypadku imprez organizowanych w ośrodkach sportowych dodatkowe atrakcje w postaci np. możliwości darmowego korzystania z basenów, saun czy jacuzzi.
Dzięki wysokiej klasy sprzętowi foto-video rejestrujemy dokładnie przebieg całego turnieju. Spotkania nagrywane są z wielu ujęć kamery, w tym ujęcia zza bramki, dzięki czemu każda drużyna otrzymuje wspaniałą pamiątką w postaci płyty DVD ze zmontowanym skrótem turnieju, zestawieniem najciekawszych akcji zarówno tych na boisku jak i poza nim. Na płycie zamieszczamy również obfitą galerię zdjęć starannie wyselekcjonowanych i wykadrowanych. Dodatkowo każda drużyna otrzymuje na pamiątkę plakat ze swoim zdjęciem grupowym, certyfikat uczestnictwa w turnieju i kilka mniejszych upominków od naszych sponsorów.

Zaufali nam m.in.:


Created by BIZNESCUP