TABELA-FAZA GRUPOWA_uzupelnione_male

Znamy grupy w jakich będą rywalizowały firmy podczas VIII edycji Bzinescup

W poniedziałek 5 lutego o godzinie 18.00 tradycyjnie na Zamku Królewskim w Niepołomicach obyło się losowanie grup do VIII Edycji Piłkarskich Mistrzostw Firm o Puchar Burmistrza MiG Niepołomice BzinesCup 2018.

Po krótkiej prezentacji i omówieniu systemu oraz regulaminu turnieju, dwóch wychowanków Szkoły Futbolu Staniątki Nataniel i Mikołaj przystąpili do losowania grup, oto one:

 

Grupa A, która swoje mecze rozegra na hali Solne Miasto w Wieliczce:

1.  Kortrans

2.  Man

3.  Vitroform

4.  Cedrob

5.  Solne Miasto

Inauguracyjny mecz odbędzie się o godzinie 9.00 a zagrają w nim firmy MAN i Solne Miasto


 

Grupa B, która swoje mecze rozegra na hali Jazy w Niepołomicach:

1.  Nidec

2.  Szkoła Futbolu Staniątki

3.  Fabryka Kart Trefl – Kraków

4.  Klimax & Ościeżnica

5.  Alpha Technology

Jako pierwsi zagrają o godzinie 9.00 organizator turnieju Szkoła Futbolu Staniątki i firma Alpha Technology. 

 

TABELA-FAZA GRUPOWA_uzupelnione_male

 


 

Zimowa edycja turnieju po raz pierwszy zostanie rozegrana w ciągu jednego dnia na dwóch obiektach:  grupa A zagra w Solnym Mieście w Wieliczce (ul. Tadeusza Kościuszki 15) a grupa B na hali przy nowej szkole na Jazach w Niepołomicach (osiedle Kaptarz 40).

W fazie grupowej drużyny będą rywalizowały ze sobą w systemie każdy z każdym 2 x 9 minut ze zmianą stron. Do fazy pucharowej awansują drużyny, które zajmą pierwsze 4 miejsca w grupach a drużyny, które zajmą miejsca 5 zagrają jeden mecz o miejsce IX również w wymiarze czasowym 2 x 9 minut.

Faza pucharowa zostanie rozegrana tylko na hali Jazy w Niepołomicach a pierwszy mecz o miejsce IX odbędzie się o godzinie 14.30. Pierwszy mecze ćwierćfinałowy zaplanowany jest na godzinę 15.00 a mecz finałowy na godzinę 17.55. Zakończenie turnieju,  rozdanie nagród oraz poczęstunek odbędzie się bezpośrednio po zakończonym finale na hali Jazy w Niepołomicach.

W fazie pucharowej zespoły które przegrają swoje mecze w ćwierćfinale odpadają z turnieju. Zespoły które wygrają będą walczyć w półfinale o awans do finału a drużyny które przegrają zagrają o III miejsce.

TABELA-FAZA PUCHAROWA-druk


 

Harmonogram turnieju:

9:00 – 13:30 Faza grupowa

Grupa A –  Solne Miasto Wieliczka

Gruba B –  SP Niepołomice-Jazy

13:30 – 14:30 Obiad (SP Niepołomice-Jazy)

14:30 – 18:30 Faza pucharowa (SP Niepołomice-Jazy)

18:45 Zakończenie turnieju, wręczenie nagród

19:00 Poczęstunek


 

Regulamin turnieju:

Czas gry: 2 x 9 minut ze zmianą stron

Obowiązują przepisy PZPN na hali z wyłączeniem wślizgów

Ilość zawodników: 4+1 (ilość zgłoszonych zawodników 12)

Zmiany: hokejowe (najpierw zawodnik schodzi, następnie może zawodnik wejść – kara 1 minuty za nieprawidłową zmianę)

Gra Bramkarza: wznowienie ręką od autu bramkowego, z akcji dowolnie.

Auty wykonujemy nogą

Kary:

żółta kartka – 1 minuta

Czerwona kartka: 2 minuty i brak możliwości wejścia do końca meczu

W przypadku gdy drużyna straci bramkę w osłabieniu – uzupełnia skład do 4+1

Punktacja:

W przypadku równej ilości punktów liczy się bilans bramek a następnie większa ilość zdobytych bramek.


 

Nagrody:

I miejsce – bon o wartości  600 złotych, puchar, medale

II miejsce – bon o wartości 400 złotych, puchar, medale

III miejsce – bon o wartości 200 złotych, puchar, medale

Najlepszy zawodnik – statuetka, bon o wartości 50 zł

Najlepszy bramkarz – statuetka, bon o wartości 50 zł

Najlepszy zawodnik – statuetka, bon o wartości 50 zł

Certyfikat – wszystkie drużyny


Pobierz tabele grupową TUTAJ

Pobierz tabelę pucharową TUTAJ

Pobierz listę zgłoszeniową TUTAJ


 

Życzymy powodzenia wszystkim zespołom!


Zaufali nam m.in.:


Created by BIZNESCUP