grajaznami1

znamy pierwsze 8 firm które zagrają w biznessfscup 2017 – zgłoś firmę i razem z nami zbuduj stadion

Znamy pierwsze 8 firm, które zagrają w VII edycji Piłkarskich Mistrzostw Firm o Puchar Burmistrza MiG Niepołomice.

1 lipca na stadionie sportowym w Staniątkach na pewno spotkają się firmy Kortrans, Klimax&Ościeżnica, Alpha Technology, Stomatologia Stupka, Rmf Maxxx, Coca-Cola oraz po raz pierwszy w firma DHL oraz TREFL.

Przypominamy, że zgłoszenia do turnieju trwają do 23 czerwca a całkowity dochód z turnieju jest przeznaczony na projekt sportowy „Zbuduj z nami stadion i razem wychowajmy przyszłego reprezentanta Polski”

Zgłoś swoją firmę, zdobywaj nowe kontakty podczas świetnej sportowej zabawy oraz wspieraj nasz sportowy projekt – zapraszamy!

 

grajaznami1

 

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w VII edycji Piłkarskich Mistrzostw Firm o Puchar Burmistrza MiG Niepołomice – BiznesSFS Cup Niepołomice 2017.

Faza grupowa każdy z każdym, faza pucharowa, uroczyste zakończenie turnieju, pula nagród 2.000 złotych, grill, świetna zabawa i to co najważniejsze – emocje sportowe. To wszystko 1 lipca na stadionie sportowym w Staniątkach.

Turniej przeznaczony jest dla 16 firmowych zespołów, które zagrają równolegle na dwóch boiskach o wymiarach 35x55m, w wymiarze czasowym  2×10 minut, 5 zawodników plus bramkarz.

Każda firma, która weźmie udział w najbliższych dwóch edycjach turnieju wspiera projekt sportowy „Zbuduj z nami stadion – razem wychowajmy przyszłego reprezentanta Polski” - Pobierz i zapoznaj się z projektem „Zbuduj z nami stadion”

zapowiedz strona zgłoszenia

Wypełnij formularz poniżej i zgłoś swoją firmę do turnieju, Zbuduj z nami stadion i razem wychowajmy przyszłego reprezentanta Polski!

Zgłoszenia do turnieju trwają do 23 czerwca, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Wybierz turniej, do którego chcesz zapisać drużynę(wymagane):

Wpisowe do turnieju jest w formie wyboru wariantu wsparcia Szkoły Futbolu Staniątki "(wymagane):

Nazwa firmy (wymagane)

Imię i nazwisko osoby kontaktowej (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy

Dane do faktury (adres oraz numer NIP)

Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu turnieju BiznesSFS Cup 2018

 

 


Zaufali nam m.in.:


Created by BIZNESCUP