grajaznami1

znamy pierwsze 8 firm które zagrają w biznessfscup 2017 – zgłoś firmę i razem z nami zbuduj stadion

Znamy pierwsze 8 firm, adidas zx pas cher które zagrają w VII edycji Piłkarskich Mistrzostw Firm o Puchar Burmistrza MiG Niepołomice.

1 lipca na stadionie sportowym w Staniątkach na pewno spotkają się firmy Kortrans, Klimax&Ościeżnica, Alpha Technology, Stomatologia Stupka, Rmf Maxxx, Coca-Cola oraz po raz pierwszy w firma DHL oraz TREFL.

Przypominamy, bottes ugg że zgłoszenia do turnieju trwają do 23 czerwca a całkowity dochód z turnieju jest przeznaczony na projekt sportowy „Zbuduj z nami stadion i razem wychowajmy przyszłego reprezentanta Polski”

Zgłoś swoją firmę, asics pulse soldes zdobywaj nowe kontakty podczas świetnej sportowej zabawy oraz wspieraj nasz sportowy projekt – zapraszamy!

 

grajaznami1

 

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w VII edycji Piłkarskich Mistrzostw Firm o Puchar Burmistrza MiG Niepołomice – BiznesSFS Cup Niepołomice 2017.

Faza grupowa każdy z każdym, faza pucharowa, uroczyste zakończenie turnieju, timberland homme pula nagród 2.000 złotych, grill, nike soldes running świetna zabawa i to co najważniejsze – emocje sportowe. To wszystko 1 lipca na stadionie sportowym w Staniątkach.

Turniej przeznaczony jest dla 16 firmowych zespołów, które zagrają równolegle na dwóch boiskach o wymiarach 35x55m, w wymiarze czasowym 2×10 minut, 5 zawodników plus bramkarz.

Każda firma, która weźmie udział w najbliższych dwóch edycjach turnieju wspiera projekt sportowy „Zbuduj z nami stadion – razem wychowajmy przyszłego reprezentanta Polski” – Pobierz i zapoznaj się z projektem „Zbuduj z nami stadion”

zapowiedz strona zgłoszenia

Wypełnij formularz poniżej i zgłoś swoją firmę do turnieju, Zbuduj z nami stadion i razem wychowajmy przyszłego reprezentanta Polski!

Zgłoszenia do turnieju trwają do 23 czerwca,


Zaufali nam m.in.:


Created by BIZNESCUP