biznescup-polska3

Ruszyły zapisy do Ogólnopolskiego Turnieju dla Firm Biznescup Polska 2015

Ruszyły zapisy do turniejów wojewódzkich rozgrywanych w ramach ogólnopolskich mistrzostw firm – BIZNESCUP Polska 2015. Turniej rozgrywany od lipca do sierpnia składał się będzie z pięciu etapów (Sosnowiec – 4 VII, Rzeszów – 11 VII, Gdańsk – 18 VII, Warszawa – 25 VII, Poznań 8 VIII), z których po cztery najlepsze drużyny awansują do wielkiego finału zaplanowanego na 29 sierpnia 2015. Pierwszy turniej zostanie zorganizowany w dniu 4 lipca 2015 roku i swoim zasięgiem obejmie Polskę Południową. Do poszczególnych turniejów mogą zgłaszać się zespoły z dowolnego regionu – nie ma ograniczenia terytorialnego.
Każdy turniej eliminacyjny przeznaczony jest dla maksymalnie 24 zespołów, które zostaną podzielone na cztery grupy. Mecze będą rozgrywane równolegle, a z każdej grupy po dwie najlepsze drużyny awansują do fazy pucharowej walczącej o zwycięstwo. Zespoły z dalszych miejsc w grupach będą grać w kolejnym etapie systemem każdy z każdym.
Turnieje rozgrywane będą na boiskach ze sztuczną nawierzchnią, a zespoły będą występować w składach 5+1.
<h3>Zapewniamy</h3>
doskonałą zabawę
profesjonalną organizację
pełną obsługę multimedialną
pamiątkowe plakaty drużynowe w formacie B2
catering podczas każdego turnieju
napoje izotoniczne oraz wodę dla zawodników
imprezę integracyjną na zakończenie każdego turnieju z grillem i napojami chłodzącymi
opiekę medyczną
zawodowych sędziów
ubezpieczenie NNW
wielkie emocje sportowe
łączną pulę nagród przekraczającą 50tys złotych!
<p style=”text-align: center;”><a href=”http://www.biznescup.pl/wp-content/uploads/2015/02/regulamin2.pdf”>regulamin turnieju</a></p>

<h3>główny sponsor turnieju</h3>
<a href=”https://www.facebook.com/kortransbiz?ref=ts&amp;fref=ts”><img class=”aligncenter size-full wp-image-729″ style=”width: 40%;” src=”http://www.biznescup.pl/wp-content/uploads/2014/11/kortrans-mm1.png” alt=”kortrans-mm” /></a>
<h3>Masz firmę?</h3>
Jesteś zainteresowany udziałem w turnieju? Wypełnij poniższy formularz rejestracyjny. Koszt turnieju: 1000 złotych netto. Jeżeli zapiszesz się do turnieju na na co najmniej 30 dni przed jego terminem otrzymasz 15% rabatu.

Zarejestruj się do turnieju
Wypełniając formularz oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem turnieju. Wszystkie pola formularza są wymagane.

Zaufali nam m.in.:


Created by BIZNESCUP